Duyuru:

Oyunhaberleri.org 4. yaşını kutluyor!

  • admin
  • 2
  • 6 Şubat 2021
  • 0
  •  

Prince of Persia: The Sands of Time Remake ertelendi

Ubisoft, resmi Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu bir açıklamayla Prince of Persia: The Sands of Time Remake‘in ertelendiğini duyurdu.
Görünüşe bakılırsa Prince of Persia: The Sands of Time Remake için beklemeye devam edeceğiz. Geliştirici ve yayıncı Ubisoft, resmi Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu bir açıklamayla Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in çıkış tarihinin bir defa daha ertelendiğini duyurdu. Başta 21 Ocak 2021 olarak duyurulan çıkış tarihi, daha önce 18 Mart 2021 evveliyatına ertelenmişti. Stüdyo tarafınca meydana getirilen yeni bir açıklamaya bakılırsa oyun, üçüncü defa ve bu sefer müddetsiz olarak ertelendi.

Geliştirici ekip, ertelemeyle ilgili “Merhaba Prince of Persia hayranları! Eylül ayında Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i duyurduğumuzdan beri, bu sevilen oyun serisi hakkındaki sizden oldukça sayıda geri bildirim aldık. Geliştirme ekiplerimizi olası olan en iyi oyunu oluşturmaya yönlendiren, sizin tutkunuz ve desteğinizdir. Bununla birlikte, Prince of Persia: The Sands of Time Remake sürümünün çıkışının daha sonraki bir tarihe ertelemeye karar verdik. Bu ilave geliştirme süresi, ekiplerimizin orijinaline sadık kalırken taze hissettiren bir tekrar imal sunmasını sağlayacaktır. Bu haberin bir sürpriz olabileceğini anlıyoruz ve sizi Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in ilerleyişinden haberdar etmeye devam edeceğiz. Bu arada, bütün destekleriniz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake, üçüncü defa ertelendi
Antik Pers İmparatorluğu’nun çöllerinde tarih öncesi bir dilde kulaktan kulağa ifade edilen bir efsaneleşmiş vardır. Namussuzluğun yargı sürdüğü ve kanın gövdeyi götürmüş olduğu bir tarihi anlatır. Sihirli bir hançerin karanlık güçlerinin cezbine kapılan genç bir Prens ölüm saçan bir şeytanı istemeden özgür bırakmıştır. Muhteşem bir krallık korku altındadır. ilk olarak 2003 senesinde gösterilen Prince of Persia: The Sands of Time yenilikçi tasarımı, sürükleyici öyküsü ve büyüleyici karakterleriyle oyunseverlerin gönüllerinde taht kurmuştu.
Prince of Persia: The Sands of Time Remake, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve Uplay vasıtasıyla PC için piyasaya çıkacak. Ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında geriye uyumluluk teknolojisiyle oynanabilecek.

Son olarak, siz bu haber hakkındaki neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ