Duyuru:

Oyunhaberleri.org 4. yaşını kutluyor!

  • admin
  • 7
  • 21 Ağustos 2021
  • 0
  •  

GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun ekledi

Her hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da yeni oyunların geldiği GeForce Now sistemine dokuz yeni oyunun daha eklendiği açıklandı.
NVidia yapmış olduğu izahat ile GeForce Now oyun kütüphanesine dokuz oyunun daha eklendiğini duyurdu. Ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye süregelen bulut tabanlı bu sisteme yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Eklenen oyunların sıralaması ve meydana getirilen resmi izahat şu şekilde;

GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun eklendi
Bu hafta GeForce NOW kitaplığına SEGA ve Amplitude Studios’un merakla beklenen başyapıtı HUMANKIND dahil 9 yeni oyun ekleniyor.GeForce NOW üyeleri ek olarak Fortnite’ın 7. sezonunda bulunan en yeni “Impostors” oyun modunda oynayabiliyor, yayınlayabiliyor ve Eternal Return için GeForce NOW ödülü elde edebiliyor.

GeForce NOW üyeleri, çıkışını dört gözle bekledikleri HUMANKIND’ı GeForce NOW yardımıyla düşük kuvvetli PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, SHIELD TV’ler yada Android ve iOS mobil cihazlarda oynayabilecek ve bu mükemmel yeni PC oyununu deneyimleyebilecekler. Oyuncular, GeForce NOW yayıncısı Burke Black benzer biçimde popüler içerik oluşturuculara dayalı benzersiz karakterleri, tekrar aynı yayıncıların HUMANKIND kanallarını izleyerek kazanabilirler.

Fortnite’ın 7. sezonu coşku verici, yeni bir oyun modu sunuyor. Üyeler, 17 Ağustos’ta piyasaya çıkan ve sezonun sonuna kadar kullanımda olacak “Impostors” modunu oynayabiliyor. Yepyeni bir haritada 4 ila 10 oyuncuyla “Agents” ve “Impostors” içinde maçlar düzenlenebiliyor. “Agents”, yüzde çubuğunu doldurmaya kafi gelecek kadar 42 özgün mini oyun rolü tamamlamaya yada elenen aktörleri bildirirken The Bridge’deki düğmeyi kullanarak ekip içinde gizlenen tüm “Impostor”ları (Sahtekarları) ortaya çıkarmaya çalışıyor.

GeForce NOW armağan programı, üyelerini her vakit mükemmel ödüllerle buluşturmayı amaçlıyor. Bu hafta, Eternal Return için hususi bir manzara ve hususi anlatım getiriyor. Üyeler, GeForce NOW hesap portalında Rewars (Ödüller) bölümünden yeni güncellemeler ve ödüllerle alakalı gelişimleri öğrenmek için haber bültenine üye olabilirler.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan oyunlar
Greak: Memories of Azur (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de)
HUMANKIND (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
RiMS Racing (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
Recompile (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
Yooka-Laylee (19 Ağustos’ta Epic Games Store’da haftanın parasız oyunu)
The Architect: Paris (Epic Games Store)
Arid (Steam)
Road 96 (Steam ve Epic Games Store)
Wargame: European Escalation (Steam)

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ