Duyuru:

Oyunhaberleri.org 4. yaşını kutluyor!

  • admin
  • 81
  • 15 Ekim 2017
  • 0
  •  2

Grand Theft Auto 6 Nasıl Olacak

Rockstar Games’in oyun dünyasına damga vurmakta olan GTA serisi, halen oyuncuları heyecanlandırmakta. En son sunmuş olduğu Grand Theft Auto 5 oyunuyla oyuncuları bilgisayar başına bağlayan Rockstar Gmes, 2018’e yaklaşmış olduğumuz bu dönemlerde bu sefer de, Grand Theft Auto 6 ile oyuncuları heyecanlandırmakta. Oyun severlerin Grand Theft Auto 5’den sonra Rockstar Games’den beklentileri oldukça büyük. Gerçekten de Grand Theft Auto 5’den sonra bu oyun firmasının nasıl bir oyun geliştireceği düşünülememekte. İster firma için isterse de oyuncular için bekleme süreci oldukça zor geçecek gibi görünüyor.

GTA 6’nın ne zaman çıkacağı ve oyundaki yeni özellikler üzerine internet ortamında yanlış veya doğru oldukça fazla haber dolanmakta. Oyun hakkındaki ilk gerçek ve elle tutulur bilgi oyunun seslendirme sanatçısı tarafından basına sızdırılmıştır. NeoGaf forumlarında gezen bir fotoğrafta seslendirme sanatçısının bu oyun üzerine çalışmalar yaptığı çok net bir şekilde belli oluyor. Bu olayın ortaya çıkmasından hemen sonra sanatçıyla hemen iletişime geçildi. Yapılan konuşmada bu bilgilerin kesinlikle yanlış olduğu belirtildi. Bu konu hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığını ve yıllar önce en son GTA için GTA 5 serisinde çalıştığını belirten sanatçı tüm iddiaları yalanladı. Fakat şunu unutmamak gerekir ki, daha öncesindeki GTA oyunları için birçok böyle bilgiler sızdırılmıştı.

Fakat sızdıran kişiyle birebir konuşulduğunda durumu yalanlamış ve ben çalışmıyorum demiştir. GTA 5 oyununun oyun severlere sunulmasının hemen ardından GTA 6 için çalışmalar başlamıştı. Bu çalışmalar halen devam etmekte ve oyun müthiş bir heyecanla beklenmekte. Çalışmalar esnasında Rockstar patronu ile yapılan röpörtajda şu bilgileri vermiştir:
Bugüne kadar Amerika’yı konu alan Grand Theft Auto serisi bu sefer yurtdışına çıkabilir. Yurtdışının da hikayelerini konu alabilecek olan oyunda oldukça yeni özellikler eklenecek. Ayrıca GTA 5’de kişiler tarafından en çok beğenilen özellikler geliştirilerek GTA 6’da da yerini alacak.

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ