Duyuru:

Oyunhaberleri.org 4. yaşını kutluyor!

  • admin
  • 41
  • 1 Nisan 2020
  • 0
  •  

Divinity Original Sin 2

Larian Studios tarafından hazırlanmış olan bu oyun sadece stüdyonun değil aynı zamanda tarzının da en başarılı oyunudur. Sunduğu özgürlükler ve açık dünyası sayesinde döneminin en iyi RPG oyunu olan Divinity bu sefer karşımıza  Divinity Original Sin 2 olarak gelmekte.

Divinity Original Sin 2 oyununu oynarken FRP oyunu gibi bir oyun oynuyorum hissine kapılabilirsiniz. Masa başındayken masterinize şunu yapabilir miyim? Tarzı sorular sorabilirsiniz. Divinity Original Sin 2’de ise oyun masteriniz size evet yapabilirsin yanıtını verebilir. Oyun gidişatını kendiniz belirlemektesiniz. Oyun başından oyunu kazanır durumda iken tüm takım arkadaşlarınızı dondurarak oyunda yenilgiye uğramanıza neden olabilirsiniz. Her ne kadar sinir bozucu bir özellik olarak görünse de aslında oyunun eğlenceli yanı da bu. Bu özellik, sadece şimdiki hamlenizi değil 15-20 adım sonraki hamlenizi dahi düşünmenize neden oluyor. Oyunun size sağlamış olduğu özgürlük sayesinde oyunun en başarılı kahramanı veya oyunun en kötü karakteri olabilme şansınız oluyor.

Oyun, oyuncularına oldukça fazla hikaye ve karakter sunmakta. Oyuna hakim kişiler dilerse kendilerine yeni karakterler yaratabilirler. Fakat oyuna yeni başlayan kişilere hazır olan kahramanlardan seçmelerini öneririm. Bu karakterleri de dilediğiniz gibi değiştirebilir, dış özellikler yaratabilir, yeteneklerini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Oyunun en önemli noktası görevlerin hazır olarak gelmesidir. Oldukça uzun bir hikaye ve görevlere sahip olan bu oyunu uzun süre boyunca hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz. Önceden hazır bir şekilde bulunan hikayeler, oyun boyunca karşınıza yeni kişilerin çıkmasını sağlıyor. Oyun süresince oldukça fazla karakterlerle tanışacaksınız ve yanınıza yan karakterler alacaksınız. Bu karakterler arasında en çok sevilen karakter Undead olan Fane’dir. Oyun boyunca diyaloglarıyla sizi güldürecek ve tarzını çok beğeneceksiniz. Oyunun daha eğlenceli bir şekilde geçmesini istiyorsanız kesinlikle bu karakteri almalısınız. Oyun boyunca karşınıza çeşitli düşmanlar çıkacak. Bu düşmanlarla savaşmadan önce yanınızda kişilerin sınıflarını belirlemeniz gerekmektedir. Size en büyük önerim kendi karakterinizi düşünerek yanınızdaki karakterleri şekillendirmeniz. Bu sayede düşmana karşı daha etkili olabilirsiniz.

Divinity Original Sin 2 Gameplay

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ