Duyuru:

Oyunhaberleri.org 4. yaşını kutluyor!

  • admin
  • 567
  • 30 Aralık 2016
  • 0
  •  1

The Witcher 3 Blood & Wine İnceleme

Selamlar arkadaşlar oyunhaberleri ekibi olarak bugün sizler için The Witcher 3 Blood & Wine incelemesi yaptık ve siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Geçen senenin en başarılı RPG oyunu seçilen The Witcher 3 oyunu yeni içeriği Blood & Wine ile tekrar bilgisayarlara konuk oldu. Daha önceki DLC’lere göre Blood & Wine içeriği çok büyük ve bu oyunu bitirmeniz saatleri hatta günlerinizi alabilir. Bu yüzden Blood and Wine bir genişleme paketi gibi de görülebilir. Oyunda tamamen yeni bir temanın olması görsel açıdan iyileştirmeler, oyun zekasında gelişmeler, ekipmanlardaki değişikler ve bol sayıda yeni görevlerden dolayı bu içerik aslında bir DLC’den çok daha fazlasını sunuyor. Oyunda canavar avcısı olarak bilinen Geralt of Rivia yeni bir görev için Toussaint bölgesine gider. Ana oyundan tamamen farklı bir senaryoya sahip bu oyunda kahramanımız yeni ve ilginç topraklarda maceradan maceraya atlıyor.

Bu Toussaint bölgesi oyunun ana haritası oluyor ve tüm görevlerinizi bu haritadan yapıyorsunuz. Bu harita ana oyuna göre çok daha fazla renkli gelebilir ve The Witcher 3 oyuncularına farklı bir deneyim yaşatmayı da başarıyor. Oyunda ana görevle birlikte bol miktarda ara görev var, yani ana görevi bitirseniz bile yine oyundan saatlerce kalkmayıp ara görevleri yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda ana oyunda olduğu gibi Gwent görevleri ve sokak dövüşleri de bu oyunda mevcut. Ancak at yarışları bu oyunda mevcut değil. Oyunda en büyük yeniliklerden biri gelen mutasyon seçenekleridir. Bu yetenekleri gerekli olduğu zamanlarda kullanmanız halinde çok kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Tabi mutasyonları etkinleştirmek için belli bir miktarda greater kalitede mutagen ve kabiliyet puanı gerekiyor. Bu oyunda yeni bir ilginç özellik ise kahramana ait bir evin olmasıdır. Eğer The Witcher 3 oyununu uzun bir süre oynamadıysanız bu oyunun ara yüzü size çok farklı gelebilir. Düzenlenen ara yüzde önemli değişiklikler yapılmış, özellikle envanter bölümüne eklenen sekmelerle envanter daha derli toplu hale getirilmiş. Oyun grafiklerinde ise çok büyük yenilikler yok ve sadece bazı iyileştirmeler yapılmış. Zaten oyunun grafik kalitesi yüksek olduğundan ileri derecede bir değişikliğe gerek duyulmuyordu.

Sosyal Medya adreslerimizden bizi takip edebilirsiniz..

Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

BENZER KONULAR

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ